Πρόσκληση ενδιαφέροντος για δραστηριότητες ακαδημαϊκού χαρακτήρα στην Πανεπιστημιακή Κατασκήνωση Καλάνδρας (καλοκαίρι 2014)

Αγαπητοί Συνάδελφοι / Συναδέλφισσες,

Στο πλαίσιο της ενίσχυσης της ακαδημαϊκής δραστηριότητας της Πανεπιστημιακής Κατασκήνωσης Καλάνδρας, τις προηγούμενες χρονιές πραγματοποιήθηκαν πλήθος δραστηριοτήτων μεταξύ των οποίων: workshops, summer schools, διεθνείς συναντήσεις φοιτητικών ομάδων, εθελοντικές δράσεις και δράσεις εκπαιδευτικού χαρακτήρα, συναυλίες, κινηματογραφικά φεστιβάλ, σεμινάρια, εργαστήρια, ομιλίες.

Η Κεντρική Επιτροπή Λειτουργίας Κατασκήνωσης Καλάνδρας επιθυμώντας να ενθαρρύνει τέτοιου είδους πρωτοβουλίες, καλεί τα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας που θα επιθυμούσαν να διοργανώσουν οποιαδήποτε δραστηριότητα ακαδημαϊκού ή πολιτιστικού χαρακτήρα στις εγκαταστάσεις της κατασκήνωσης κατά τη διάρκεια της επόμενης θερινής περιόδου (καλοκαίρι 2014), να επικοινωνήσουν το συντομότερο δυνατό με το γραφείο της Κατασκήνωσης στο e-mail: camping@auth.gr.

Για την Κεντρική Επιτροπή Λειτουργίας Κατασκήνωσης Καλάνδρας,

Ο Πρόεδρος,
Καθηγητής Ι. Δ. Παντής
Αναπληρωτής  Πρύτανη – Αντιπρύτανης Οικονομικού
Προγραμματισμού και Ανάπτυξης

Η Αναπληρωτής Πρόεδρος,
Φανή Βαβύλη
Καθηγ. Τμ. Αρχιτεκτόνων Μηχ.

Πληροφορίες-επικοινωνία
E: camping@auth.gr